fotogalerie

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

ROMOVÉ - žijí tu s námi

16.4.2018 18:47

Jo takhle:) tak doma mlčíš a nedovolíš si scény a tady si to pustila? Ale nevím co ti poradit asi jen to co píše Sany.Kašli na to a nenič se tím.Snad má on rozum.Já myslím že on není typ co nějak podvádí i když s tebou se zapletl ale to mohlo být tím jak jsme jeli trojku a se mnou si nerozuměl ale teď už máte jinou situaci.Sanuš a je to tak.Jsem zvědavá jak to budou mít dál.A jsem zvědavá co děti až se budou stýkat.Aleši to si napsal správně,pan tajemnej a díky za kompliment.Tak nám třeba taky vyfoť z tvé tajemné jen nožky:D A dávej na toho jejího frajera pozor,všichni víme jak to cikáni umí řešit rázně:) A Miluno myslím si že ženský tě nezajímají teď protože na ně momentálně teď hodně žárlíš a proto že už spolu my dvě nic nemáme.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

16.4.2018 18:05

Tak zdravím;) no on žárlivý scény nesnáší tak docela by mi zajímalo jak to Jirka od ní bere.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

16.4.2018 18:01

To je moje ruka Aleši:)) A Miluno ty máš nějaký podezření že ho tak hledáš? Anetka dobrý,tovíš leze po zemi a ještě budem řešit jak je to s opožděním ale zatím se vyvíjí tak jak má i když se stalo to co se stalo.Ale musím s ní na kontroly.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

16.4.2018 15:26

Ahoj,jsem koukala jak ti hrabe z ženských.Ale proč? Vždyť mě si tak potřebovala a tolik tě i ženská dokáže vzrušovat.Nebo je to k Jirkovi tak silný že už bys ženskou nepotřebovala? Ale postupem času musím uznat že se s Jirkou k sobě hodíte.Já jsem spokojená s tím svím jak si ho viděla.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

22.3.2018 22:00

Zdeni to tak bývá že někdy se všechno v životě semele a pak je člověk nešťastnej.Zapomeň na to co bylo a nech si ve vzpomínce jen to hezký.Já jsem mamku ani Jirku nezavrhla jen už je všechno jinak než bylo a jsem od nich oddělená a bydlím s někým jiným ale určitě někdy přijeď až Jirka pojede pro Anetku.Já chci s nima vycházet dobře a bez hádek tak tě ráda uvidím.Už si asi vysoká skoro jako já co:) ?

ROMOVÉ - žijí tu s námi

22.3.2018 21:28

Ahoj Zdeničko to jsem překvapená že už tu si taky:)) jak se máš? Ve škole ti to tak pěkně jde tak to si moc šikovná.Sany si tu? Mě se nejde přihlásit do emailu tak nevím co s tím je.Milčo právě no Jirka dětský pláč nesnáší tak se bojím za tebe.Jestli se ti tam začne chovat jako při mě tak budeš mít dost.Sama mám co dělat ale jsem ráda že jí berušku mám.Hodně mě hledá už.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

1.3.2018 17:26

Už jsem na tom jako ty víš.Jestli přemýšlíš tak to pochopíš.Nechci to tu rozebírat.Ono ti to docvakne snad samo.Je to teď v mojí situaci nejlepší co jsem mohla udělat.A nebudu polovičku provokovat,on nesnáší ani dvě ženský ale jinak je hodnej.A ty sama taky buď ráda jestli se teda s Jirkou nehádáte tak nevyvoválavej příčiny.Myslím že Jirka je asi rád že tě má doma když si vybral být s tebou tak se snaž o klid doma.Pro mě už je cokoliv lepší než jak jsem málem dopadla tak už i radši sedím doma,chápem se?

ROMOVÉ - žijí tu s námi

1.3.2018 17:09

Ale jezdit jo kdybych měla čím,chtělo by to lepší auto ale nepracuju tak nemůžu koupit ani něco normálního.No a ty chlapi a tak,tak mě stačí ten můj co teď mám.Chci jen aby to fungovalo a žádný hádky.Chci mít klid už toho bylo dost a co ty asi takhle,můžu ti tu psát taky chci abych s Jirkou vycházela kvůli Anetce ale dál s tebou neplánuji nic.Si daleko a já nevím jak to říct asi lepší to teď nechat tak jak to je a moc si nezahrávat pro mé vlastní dobro i pro tvoje.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

1.3.2018 10:50

Ženskou jinou nemám a ani teď nechci,nějak to ze mě zmizelo.Jsem jen s tím co si ho viděla.A jsem se celkově nějak zklidnila asi ten věk no jak psal Aleš.Lallo díky.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

28.2.2018 06:44

Není co psát a nemyslela jsem to nijak.