fotogalerie

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

ROMOVÉ - žijí tu s námi

12.7.2018 18:31

Cože? Já že za to můžu ty de.bile!!? To si děláš snad prdel ne!! Tak tohle se mi teda dotklo co si napsal! To snad není možný!! Je z tebe zlej protivnej zapšklej chlap! Bohužel se tě taky nezbavím když mám s tebou Anetku!! A Libor je kvůli tobě už taky jenom protivnej,tím odpovídám D..lepší srát na všechny vztahy,čeho se pak člověk dočká! No nemá Aleš svůj svatej klid? Včera jsem to psala Sany na email že nakonec závidím Alešovi.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

12.7.2018 18:19

Já už s nimi nemám nic od Vánoc a jsem negativní.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

12.7.2018 18:05

To jo ale ten prvotní impuls takhle riskovat začal když viděl jak to občas praskne.Aleši právě ten anál je horší a to jsem mu říkala i já ale neposlouchal mi.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

12.7.2018 17:30

Koukám že píšeme nastejně:)

ROMOVÉ - žijí tu s námi

12.7.2018 17:29

Tak ona jim hlavně ta guma praskla,myslím že i při análu.Co vím tak jim snad praskla třikrát.A já sama jsem nic nechytila.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

29.6.2018 11:45

Tak paní je chtěla i sama protože žije sama a děti nemohla mít a nemá.A já si potřebovala odpočinout psychicky,jako jiný když dají hlídat babičce.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

29.6.2018 11:43

No vypadá dost dobře.Ale teď nevím jaký má s tebou plány když to dopadlo včera tak jak dopadlo ale ráno ti psal že tě navštíví tak nevím no.Tak bi už jsem měla Luise.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

29.6.2018 11:11

No když máš rodinu tak si nemusela otravovat žádnou paní.Každý občas někdy potřebuje pohlídat asi si měla v životě hold větší štěstí no a pak proto si neudělala žádnej problem.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

29.6.2018 11:07

Už nenechám se ovlivnit Sanuš.To jsem podlehla kvůli Renečkovi,víš sama jak mi to vzalo.A přesně to jsou ty správný slova musí se to zahojit.Snad do tý doby to vydržím já.Víš jak hádky nesnáším a tohle mě zabíjí.Včera na mě vyjel,opravdu jak Jirka.Žaneto co ti budu povídat na první schůzce ho asi poznala víc než my viď.Jo co udělala Miluna to neschvaluju ale já s ním měla problémy když mi nebylo zdravotně dobře a on se ke mě choval hnusně,to si musíš vyzkoušet sama.Připrav se že občas ti předvede rapla a za hodinu po raplovi bude brečet,to už je taková povaha tak jestli máš doma ještě něco horšího tak třeba to budeš zvládat.Ale já na tohle chování nejsem zvědavá aby chlap vyvolal hádku,řval a mlátil věcma pak se sesypal a nakonec vyžadoval uklidňování jako dítě!! Asi i ta Miluna poznala jaká je pravda no a pak jí snadno zblbnul gay kterej je třeba klidnej a jemnej.Nikoho se nezastávám ale bude to nejspíš pravda.Ale jestli si zvyklá na větší psycho tak jo tak to ti pak bude vyhovovat.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

29.6.2018 10:38

Jo Sanuš mám pocit že oni ví víc než já.Já jsem tu teď nečetla radši protože jsem znechucená nějak z Jirky a dopadlo to tak že Libor se teda vrátil ale ten vztah už je nějak narušenej a od tý doby co přišel se nechová dobře,tak jsem z toho nějak vykolejená a nevím jak to srovnat zpátky aby to bylo jak před tím.Asi tak kdybych to měla napsat chová se podobně jako Jirka.