fotogalerie

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

ROMOVÉ - žijí tu s námi

14.11.2017 11:34

Moje mozková činost ti může být jedno anonyme.Tak to nechám Sany na Jirkovi.Vím že už jsem s ním o něčem dřív mluvila to sice mělo mít funkci jen pohlcovače a nějak to moc nechtěl.Nevím jaký má názor na tohle když koukám že nepsal.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.11.2017 22:28

Tak to je totální blbost.Pára z koupele a z hrnce je úplné jiná pára,je bez čuchu nebo s vůní jídla a je jí o hodně míň.Asi si nevidél ten odkaz od Miluny včera.Najdi si vapery jak dělají s velkym gripem páry že by se za ní schoval i slon.A pro něj to asi taky neni úplně zdraví když z toho sám kašle.Sany díky,tak já se ho zítra zeptám jen jsem tam nenašla cenu.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.11.2017 13:31

Víš on dělá ze mě zlou že mi to vadí pak i mě bohužel přirovnává k bývalý.On si říct nedá,zkoušela jsem všechno ale nejde to.Odpovídá na to že půjde bydlet do kamionu aby nebyl omezovanej.Asi to s námi Sany dopadne špatně,přes všechno co jsme se snažili:"(

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.11.2017 13:26

Kdepak to on nechce,to už jsem mu taky navrhovala ale prý když to není kouř tak je s tím doma.Ale musel by být na balkoně celý den protože on si potahuje téměř pořád.Vlastně se divím i jak to vydrží,pořád do sebe tahat svinstva!

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.11.2017 13:23

Tu rajdu si laskavě odpust! Nevím kdo z vás to tu zná tuhle páru ale nevím koho by tohle bavilo trvale dýchat a pak mi tady trapně hledá a diví se že jsem radši pryč!!!

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.11.2017 13:17

Tak fajn je vidět že to máš radši než mě i vlastně než Anetku když ti to je jedno.Je to pro tebe to nejdůležitější co.Tak mi ale pak tady na diskuzi nehledej jako debil kde jsem!! Tohle fakt celý dny čuchat nebudu!!

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.11.2017 12:09

Milčo moje mě už ten život tak nebaví.Radečku nejsi tady ? Radečku,všechno mam posraný.Radečku ty si jedinej nejlepší chlap kterýho jsem poznala,ale...

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.11.2017 11:54

Ono je těch nekuřáků nějak málo ale tak neměl slibovat že s tím přestane a včera mi řekl že nepřestane.I Ráďa je rozumnej a nekouří.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.11.2017 11:50

Já bych byla tolerantní kdyby párkrát foukl třeba jednou za hodinu ale když to má v hubě pořád tak jako to je bezohlednost.Ono se to v tom vzduchu nějakou dobu drží a sotva to opadá foukne znova.Jo kdyby s tím dal pokoj všechno mohlo být lepší.Není pravda že bych si našla jiný důvody jak píše čtenář,tohle je docela zásadní problém.Nebaví mi žít se zadržováním dechu ale když to nechce pochopit tak třeba to dopadne nakonec s náma špatně.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

5.11.2017 16:14

Já už s tou nohou doma byla a je to noha levá a začlo to když jsem byla doma a už je to tři týdny.Teď už je to jen takový dozvuk,snad,uvidím.Jo přesně Mr.Bean mi taky bavil a radši se tisíckrát kouknu na něj než na tamty sračky.To stejný jako ty rádoby komedie Prci prci prcičky,na tohle bych nemohla koukat s někým v místnosti,jak to vůbec může někdo natočit? Nechápu proč ze sexu dělat humor.Na toho Cimanna někdy kouknu abych viděla co se líbí Pilsnerce.Stejně je zajímavý jak má každý odlišný humor.Jo s těma věcma o smrti souhlas.