fotogalerie

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

ROMOVÉ - žijí tu s námi

18.1.2018 08:04

Fernando tak to si napsal moc pěkně a přesně.Je to opravdu tak.On pořád vyžaduje pozornost,není to s ním jednoduchý.Připomíná mi sám dítě.Potřebuje mít ženskou u zadku.Miluna si to posrala.Kvůli penězum.Přitom sama má ráda svůj klid jako já.Mě to taky vždycky vyčítal když jsem byla víc hodin v jiné místnosti.Člověk se s ním akorát dusí psychicky i fyzicky.A jestli přestal i s ježděním tak to aby jí měl víc pod kontrolou.Jestli půjdu sedět tak se to od Miluny skoro ani neliší,stejně s ním je to skoro kriminál taky.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

9.1.2018 20:33

Jo je to pravda že musí být po jeho.Milča udělala velkou chybu když věděla všechno co jsem jí říkala já.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

7.1.2018 19:38

Jo Milčo vždyť to ode mě víš že to s ním není jednoduchý,teď už je pozdě když máš dítě a uživit se neumíš tak s ním musíš být.Se mnou už to nemá cenu,už brzy budu mít soud a setkávat se už nemá cenu aby nám pak nebylo ještě hůř.Ber to tak jak to je už se nedá nic dělat.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

3.1.2018 18:01

Jo spíš určitě potřebuje právě uvolnit a sex a ne sedět tam s ním a čumět jak fouká páru a kašle:) třeba teď sama lituje že čeká dítě a vidí že to s ním umí být k hovnu.No divím se že sem ona teď nic nepíše.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

3.1.2018 17:57

Spíš se divím jak je hloupej a nespravedlivej.Jinak je mi to ukradený,mám teď sama svoje starosti.Miluna má deprese sama ze sebe a teď jí mohlo dost vadit že jí on nedal.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

3.1.2018 17:40

Tak vidíš no Jirko.Vadilo ti že jsem neměla nálady já a teď nemá ona.A mě se neozvala takže mě do toho nepleťte.Je zajímavý že ti strašně vadilo že jsem si dovolila říct než si utek že škoda že mi nedali delší trasu.A to že se ona sebere a jde rovnou na ubytovnu se učíš chápat,ahaaa:) no nic no.Dobře ti tak.Už ti jenom vysí tak jí nebavíš:)

ROMOVÉ - žijí tu s námi

2.1.2018 12:41

Přestaň už mi Jirko psát ty zasraný smsky!! O těch chlapech jsem to psala pro Milunu a ne pro tebe!!

ROMOVÉ - žijí tu s námi

2.1.2018 00:18

Tak o to je to smutnější když jsem měla bolesti mě si neuklidňoval.Už mi nic nepiš já nemám na tebe náladu.Já si jdu radši ještě psát s Liborem.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

1.1.2018 23:59

A co já s tím Jirko? Se třeba stavte na hlavu.No Jano tak mi někdo napálil co.Já jen jednoho Jano už nechci víš,mě vyhovuje tohle co dělám teď.Potřebuju víc lidí aby nenastala ta nuda a lezení si na nervy jako to bylo s ním.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

1.1.2018 21:07

No líbí se ti že bez tebe by byla bezdomovec:) soběstačný si s tebou vytřou prdel.Tak aby si z ní nebyl zase jednou strachy podělanej:)