fotogalerie

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

Gamblerství

7.9.2017 21:03

Ahoj Tragiku, souhlasím a hlavní je, že žije člověk plnohodnotný život. Spousta lidí to říct o sobě nemůže a to ani negamblí anebo nemá jinou silnou závislost. Po první Ayahausce jsem si řekl, že už nikdy další nebudu absolvovat. Teď pojedu na tři a vím, že to zvládnu, protože cíl je na dosah. Člověk musí něco udělat i pro sebe a největší chybou je uzavřenost do sebe sama, to pak má jakákoliv medicína o to těžší a léčba je složitější. Jak píšeš, někam se posunout, nezůstat na jednom místě a nebát se změn.

Gamblerství

2.9.2017 20:44

Překvápko! Zdar. Koukám, že někteří vylezli zpátky na povrch :-) Mám za sebou první ayahuascu a čekají mě ještě další 3, kdy mi bude gambl kompletně vymazaný z hlavy. Šaman to má se mnou hodně těžké a démon, který je ve mě, je hodně silný. Nebude žádné bažení, držení se silou vůle. Zachráním si tím život. Těm, co se drží, přeji sílu v boji a těm, kteří padli, tak ať se zvednou a znovu bojují.

Gamblerství

22.5.2017 22:14

Do diskuze přispívat nebudu, nejsem ten pravý. Přeji vše dobré.

Gamblerství

20.5.2017 21:57

Ahoj Miro, Biku, nebudu komentovat situaci u mě... Tak se držte.

Gamblerství

4.5.2017 15:05

To je zajímavé, jak někomu leží pořád Mira v žaludku a ten jeho barák. Mira je hrdina. Z těžkého závisláka se stal člověk, který má gambl z hlavy vymazaný. Doposud jsem se setkal jen ze zoufalými předluženými gamblery a to je hodně smutné. Za 11 dnů 7 měsíců bez gamblu :-DDD

Gamblerství

2.5.2017 17:11

Ahooooooooj kluci a holky. Tak jsem se přišel podívat. To je zase zoufalost tady :-( Dnes 6,5 měsíců bez gamblu. Část dotazů zodpovím až po návratu pana Mirka z teplých krajů a zbytek až po tom, co si zašamaním a to bude až příští měsíc. Tak zatím a moc neprohrejte :-))) P.S.: Kdyř nebudete cpát peníze do automatů, taky budete mít na dovolenou.

Gamblerství

26.4.2017 22:22

Ještě před spaním mrknu sem na diskuzi na tu zoufalost, aby mi to posílilo abstinenci. Milí nepřejícní šmejdi, za 500 Kč se dá nakoupit 1 taška plná jídla, 5 ne a ne že nakoupíme 2 krabičky cigaret a flašu chlastu, abyste si mohli tlumit svou závislost na gamblu. Takto byste tu tašku asi těžko naplnili :-D Řeknu vám, že je fajn mít dobrou práci a neztrácet čas vysedávání u těch blikajícíh kravin v herně. Hezky do fabriky a pak zpět a mít volný celý den. Je to super. Mnozí z vás o práci přišli, ale určitě to bylo kvůli té závilosti na gamblu, ne? Hlavně že se máte na co vymluvit. Jo, život je zlej :-DDD

Gamblerství

24.4.2017 22:26

Miro, držím se. Dnes 6 měsíců a 9 dnů bez gamblu a dá se to, né že né :-) Kluci, kdybyste nehráli, tak byste si mohli taky dovlolit zajet jako Mira někam do teplých krajů, ale vy si pořád říkáte, že si jen něco přilepšíte z gamblu, aby se lépe splácely dluhy. Dobře víte, že to tak nefunguje a i když se zřídka kdy zadaří, tak ty peníze jenom držíte pod pokličkou, aby neutekly a stejně je do těch beden postupně naházíte. Jakožto bývalý gambler toto znám. Píšu bývalý, protože jsem po deseti letech tuto závislost pověsil na hřebík a nic ani nikdo mně už nedonutí si zagamblit. Vaše přání se nikdy nevyplní. Na této diskuzi můžete pozorovat tři typy lidí. Miru, bývalého gamblera, který prohrál tolik peněz, které si mnozí z vás ani za celý život nevydělají, a je už dlouhá léta z gamblu vyléčený. Dále mně, který přestal po deseti letech gamblit a vůbec neudělal žádná opatření. Nechodím na AG, nestýkám se s gamblery, nikdo mi nemusí střážit výplatu a dávat mi drobné na jídlo. Jsem sám svým pánem a o sobě rozhoduji. Začátky nebyly snadné, ale prostě jsem to dal a ušetřil jsem minimálně desítky tisíc korun za půl roku a hlavně ty nervy a to je k nezaplacení. Mnozí z vás by to nedali a jen by kňučeli nad tím, jak je život těžký, že je všude spousta heren a že se to prostě nedá a podovné kraviny. Mnozí z vás vydrží akorát sotva měsíc do výplaty a to proto, že nemáte za co hrát anebo už vám nikde nechtějí půjčit, protože všichni ví, že byste to stejně prohráli. Poslední skupinou jste pak vy, recidivisti, co žijete v jednom velkém bludu a utápíte se ve své zoufalosti a dokonce škodíte i na diskuzi. Zamyslete se nad svým ubohým životem a už pro sebe něco udělejte. Pak to bude fajn a třeba přesvědšíte i Miru, že ze šmejda, který prohrává peníze, ubližuje lidem okolo a ničí vše, co se dá, může být časem normální člověk :-)

Gamblerství

21.4.2017 22:18

To moc dobře vím Miro, že moje recidiva by pár lidem udělala velice dobře a možná by se sem zalogovali pod svými původními nicky a začali by mě ještě poučovat. Takže drazí anonymové, vyjmenujte mě tady lidi, kteří pro sebe něco udělali a s gamblem bojují a přemohli ho. A neustálou recidivu s obhajovou, že to ke gamblu přeci patří, nepovažuji jako boj. Je to jen trapná výmluva. Pěkně jste si to vy šmejdi zavařili. Nepochopili jste, že škodíte svým blízkým a i dalšímu okolí kolem sebe, protože se ničíte a ničíte i druhé. Nic bych s takou verbeží nechtěl mít už nikdy společného. Ještě že už jsem z toho kruhu marnosti venku. Hurá!

Gamblerství

21.4.2017 18:34

Ve fabrice bylo super. Mira je největší borec, ten je z gamblu vyléčený. Já jsem objev roku! Držím se s penězi na účtě a už víc než půl roku negamblím a vše zvládám na pohodu. Co by za to druzí dali...