fotogalerie

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

ROMOVÉ - žijí tu s námi

20.6.2018 15:48

Mě je nějak blbě Alešku a točí se mi hlava.Já nechci dvě ztráty!!!!!!! Jirko podívej se i já sem pro tebe kus Renečka!!!! Podívej se sem co nám akorát zbylo!!!!!! On by určitě nechtěl abys mi nechal někde samotnou!!!!!!!! Nedělej mi to,prosim tě Jirko!!!!!

ROMOVÉ - žijí tu s námi

18.6.2018 19:40

Tak sem si Paula sem dala tak koukni.A jak tam je Paul s Hollym co bych za to dala aby takhle ležel Jirka s Fandou ale asi už nic no jak vidíš:'(

ROMOVÉ - žijí tu s námi

15.6.2018 22:27

To je hezký co si napsal jen mi tam mrzí to slovo -tak akorát- ale jinak máš pravdu že si vyhovujem.Tohle s Alčou neměl.Fany a dík za fotku dala sem si tě sem aspoň tebe když už nemůžu Renouška ale zase sem trochu zakryla jak si minule chtěl.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

4.6.2018 16:47

Intimní pro důchoďák,haha

ROMOVÉ - žijí tu s námi

4.6.2018 16:29

No představuju si dotyčný tady že maximálně sex jedině po tmě a pod peřinou.Kdyby tady na to lidi byli víc tak se rozepíšou.Zavání to tady důchoďákem.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

4.6.2018 16:11

To by mi snad řekl že se mu chce srát.Hele vypadá to že tu jsme jediný kdo je na různý hrátky a ještě asi Alešek by na tohle byl.Ale já si tak říkam jestli vůbec máš sex?

ROMOVÉ - žijí tu s námi

4.6.2018 15:33

Na začátku dirky nejsou žádný hovna a ještě když je umytej.A co baví tebe?

ROMOVÉ - žijí tu s námi

4.6.2018 15:10

Si tak hodnej Jiroušku ale stejně nás nikdo nechápe.Už chci abys přijel.Já byla venku ale pořád na mě lítal hmyz a nějak sem ospalá a nic mi nebaví.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

3.6.2018 21:57

To nevim kde je Fanoušek:-( a s hiv on by na vás sám neskočil.Ale když nechcete nebudu nikoho přemlouvat.A jinak tyhle sexuální praktiky nejsou nic neobvyklýho a je možný že třeba až vám budou vrtat/trhat zub tak nevíte že vám sahá do pusy někdo kdo dělá stejný praktiky:-) A Renečkovi je dobře u svý maminky která ho miluje a nevim kdo by ho bral když feťákum ho nevezmou,nic takovýho už nepiš nebo mi bude špatně a já nechci aby mi bylo špatně!!!!

ROMOVÉ - žijí tu s námi

3.6.2018 20:46

Takže vůbec sem nemyslela abych vám dávala prsty do zadku ale myslela sem jen povídání z očí do očí,nebo po telefonu kdybyste si chtěl někdo popovídat? Nevadilo by mi to.A jak za mě můžete někdo dělat test to sem nijak nepochopila.U Mii pocit viny sem vyvolat nechtěla,vždyť sem jí pokládala otázku na kterou bych sama chtěla znát odpověď.A nic nehraju,trpim záchvatama nervozitama,panikama ale teď je to v klidu jen teda včera v krámu sem měla náznaky.