fotogalerie

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

ROMOVÉ - žijí tu s námi

21.8.2017 22:14

Tak teď mi napadá jestli on tě nedeptá schválně aby tě taky dostal do blázince a mohl mít malou on,co myslíš? A Sany už nepíše? Miu to mě zezačatku pořád něco píchali ale pamatuju si to matně,vim že mi bylo strašně a prosila sem ať mě utratí jak psa.Tady je jich plno ještě taky smutnejch a nebo se jim to střídá.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

21.8.2017 21:45

Já nevim komu věřit.Já bych jí sexuálně chtěla hned až budu mít teda chuť,zatim sem vyplá ale hlídat ne na to si netroufam tak malý miminko.Ale ona píše že hlídat nechce.Já to necham volně plynout,budu neutrální a nikomu nebudu slibovat nic.Bydlet semnou nechce tak stejně nevim kde budu.Miu tady je to z vedlejších pokojů to samý.Je tu plno lidí do kterých by to nikdo neřek.Píchali ti taky nějaký lék injekcí?

ROMOVÉ - žijí tu s námi

21.8.2017 21:12

Jdou mi slzy jak si to hezky napsala.Myslim teď na to kolik lidí má problémů.Já tady mam ženský jednu s depresema a druhou co se pokusila zabít a koho tam máš ty? Na ty děti taky myslim hodně ale to mi taky rozbrečí protože sem měla vidět Milánka ale neviděla sem ho kvůli tomuhle.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

21.8.2017 20:47

Mě psal taky,chce abych mu dala vědět kde budu bydlet.Mam z něho divný pocit.To se Ali nemělo stát že ho tam máš nahlášenýho a že s nim máš malou! Měly jsme se ho zbavit už tenkrát! Proč se neprojevil dřív?! Pak někomu věř.Do prdele to je tak hnusný všechno!! Miu já už se bojim života.Všechno je tak těžký.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

21.8.2017 16:34

Aličko to je strašný co se to s nim stalo? Tak se přetvařoval a teď ukázal jakej umí být? Nebo ho tvůj ex naved nebo se takhle změnil? Nebo co teda???? A kde je čtenář2,napiš mi čtenářku chybíš mi.A co ty Radečku??? A co ty Miu jak to teda pokračuje? Cítim se zase smutně.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

20.8.2017 11:18

Tak to nevim Miu jestli to napráskat na sebe.Já se cítim už líp tak mi možná brzy pustí.A ten film vim jaký myslíš takový filmy nemam ráda.Tak co Aličko a jak to s Anetkou zvládáš a co on?

ROMOVÉ - žijí tu s námi

19.8.2017 12:52

Miu tak to je dobře že si tam i zpíváš,to se ti hrozně ulevilo.Stim taťkou je to smutný jak si psala nějak mi to vzalo:-( a já sama je mi líp to jo ale trápí mi pořád výčitky svědomí.Všechno mělo být jinak,teď lituju.A teď asi když ti odpovim kdo mi chybí ze všech lidí nejvíc? Víš kdo- máma:"((

ROMOVÉ - žijí tu s námi

19.8.2017 10:36

Já se sem chodim uklidnit a tak se ani nechci hádat s nikym.Hádam se v běžnym životě když se mi někdo vysmívá nebo mi napadá.Ale tady se hádat nechci.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

19.8.2017 10:30

Jo přesně tak to je,to si napsal přesně.A taky čtenáře2 psaní mi nějak uklidňuje.A taky sem byla hlavně rozrušená kvůli Jirkovi.Ale stejně budu se muset snažit jít dělat protože mam ty dluhy.Mam toho tolik platit že je to ještě na několik let.Miu tak to je skvělý jak se lepšíš a jakou máš náladu ale to od bábiny sis nezasloužila ale kdoví jak ona co vnímá stou demencí co?

ROMOVÉ - žijí tu s námi

18.8.2017 21:50

No že všechno se opakuje,úplně všechno.Koukněte někdy na ten svět jako z výšky a podívejte se druhý dny pořád to bude stejný.