fotogalerie

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

ROMOVÉ - žijí tu s námi

14.3.2018 23:47

A já sem teď měla napsanej příspěvek ale jim u toho brambůrky tak sem chvíli nesahala na psaní a najednou se mi to samo přeplo na hlavní stránku mobilu,zrovna když sem měla napsáno že myslim na Miu a anonymku.Ještě se mi to nestalo aby to skočilo na hlavní.No a s tim spanim to já chodim až tak mezi 00-2h,to je moje doba.Jinak koukam do prázdna a Jirka dneska ani moc nemluví.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

14.3.2018 21:28

Tak posloucham teď tvoje Sany a zní to pěkně ty housličky.Něco mi to říká.Já si přeju ať mi to uklidní.Nějak se mi chce brečet zase,já nevim co to semnou je.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

14.3.2018 21:22

No do školy to jo to se taky bojim proto ráno hlídam na mobilu.Já nevim že mam ty strachy,strašně mi to vadí,sem pak taková nesvá.Začlo to teď od září co chodí sama.Teda hlavně chodí s kamarádkou ale teď má týden chodit všude sama a mě to ničí.Já tam zítra jedu tak jí říkam půjdu stebou ale ona nechce.No a Jirka to jo,říkala sem mu to ale je špatnej z toho a to auto ještě neni ani splacený.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

14.3.2018 21:01

Chodí na nějakej kroužek s kamarádkou a ta teď je pryč a Zdena tam chce chodit sama ale mě se to nelíbí je to dál od bydliště.Asi 20min chůze.Já nevim mě to prostě vadí,já se pak nervuju a pořád jí hlídam na fb a píšu jí a jí se to nelíbí jak jí takhle hlídam a že volam mámě,ona sama prostě chodit chce ale já strácim nervy.Já za to nemůžu,chce se mi zase brečet zase budu mít strach ještě víc.Proto já tady ráno brzy vstávam jak píšu brzy někdy protože hlídam Zdenu přes mobil a nemůžu spát.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

14.3.2018 20:55

A to ještě slyšim v hlavě pořád tu svojí písničku,jen ty hlasy z ní až je mi to najednou protivný,nevim co to má být:-(

ROMOVÉ - žijí tu s námi

14.3.2018 20:42

Sany ty si poslala stejnou písničku jako Alešek.Jinak Alešku příjemná písnička to by se opravdu Rendovi mohlo líbit a Pilsnerko taky dobrý.Ale jinak teď špatný.Jirka přijel úplně nasranej protože máme zničený auto,skočil mu tam divočák.Jako je to v hajzlu no,támhle jezdí s kamionem a skočí mu takhle do osobního!! Ještě mam nervy i kvůli Zdeně.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

14.3.2018 13:15

A co máš třeba ráda ty Sany? Já o tom něco slyšela že dítě to vnímá ale to co hraje z venku.Nevíš jestli to slyší to co si pustim do sluchátek? Já tu písničku měla hlavně v sluchátkách.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

14.3.2018 07:05

A Jirka mi vůbec nechápe,on nemá vůbec tohle vnímání.Zajímalo by mi jak by to viděl Alešel a Mia a Pilsnerka.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

14.3.2018 07:01

Jo Sany určitě v tom kus deprese je proto mi to připomíná moje myšlení a pocity ale právě když deprese pak mizí a vyhrává krásnej pocit.V tej písničce cítim takový očištění,osvobození,vyhrání nad ní a přesun do krásných pocitů a vnímání světa jinak.Jako že se koukáš ve tmě do přírody a cítíš temno divno strašidelno který se ale mění v krásno.Dala sem si tu písničku do sluchátek a koukala při ní ve tmě z mostu na krajinu a řeku a nebe a měla sem pocit že se vznášim,byla to taková krása až se zatají dech a jde mráz.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.3.2018 20:22

Ještě mi lépe Alešku napadlo vyjádřit ti hudbou moje vnímání co cítim teď.Pusť si tohle po tmě,zhasni světlo nebo zavři oči ať nevidíš ten klip a vnímáš jen ty tóny a hlasy.Já cítim všude temno,temno ale temno strašidelný a zároveň krásný,jako když se myslí vznášíš a zároveň ti obraz venka dává tyhle pocity.Víš že všude je temno ale někde v dáli světlo a něco krásnýho co možná někdy uvidíme takovej pocit mam teď když se podívam ven a zároveň slyšim tyhle tóny. https://youtu.be/PSCPL0e7498