fotogalerie

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

ROMOVÉ - žijí tu s námi

15.12.2017 06:57

My jsme včera s Alčou pak byly nakoupit a hodně jsme si povídaly a už máme Anetku doma víš.Máme mezi sebou pěknej vztah,už ho nechci zničit žárlivostí a prohledávánim věcí.No a co Jirka to je horší,jak zůstal u mámy a chlastá.Koukam že ani sem nepíše.A jak se máte dneska Mio a Aleši? Mě umí být dobře jen když mam u sebe Aličku.Chlap mi zatim pořád na zasexování žádnej nechybí.Alča vydá za víc chlapů,ona mi dělá i několik hodin až už pak nemůžu a od vdaných ženských čtu jak si některé stěžovaly že maji sex některé jen 5 min.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

14.12.2017 12:23

Ty píšeš tak pěkně Aleši,prý klamat názvem,to je hustě napsaný:-) tak má Fernando pravdu co? A jinak co se Aleši stalo jak si psal že si nějakou tu ženskou v noci vyhodil? Tak sem koukala na ty filcky a představ si že na tý stránce pod filckama maji napsané chomutovské prostitutky a tam fotky cikánek:-) A jinak už mam Aličku doma i Anetku.Jirka zůstal uhnívat u matky.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.12.2017 16:54

No v něčem jsme my dva podobný.Já sem taky na slušný nenarazila jen Štefan ale s nim mi to nevyšlo,nebyl tak na sex a moc toho nenamluvil a nerozuměli jsme si.Ale určitě byl hodnej Dežo ale víš sám jak na tom byl.Jinak všichni vychcaný a prolhaný.No možná se s nima cítíš mladší a tim jak se ti pořád líbí tak to udržuješ dál.Oni takhle umí být hodný tim že je s nima sranda a nejsou moc namyšlený ale právě ty problemy to zničili a dokonce se mi přestali i líbit.Od doby co sem měla Alči Radka kterej je blond tak mi to zmizelo mít ráda ten tmavej typ a teď neznam žádnýho kterej by se mi nějak líbil.A teď čumim že teda si měl i ty bradavice a filcky.To se kouknu na net jak to vypadá ty filcky.A co momentálně čteš za knihu? Ja nevim co mam dělat s tou nohou,štípe mi a bodá okoko holenní kosti.Něco jako Alče,no co to můžem mít? Alča už to má s přestávkama 2 měsíce.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.12.2017 16:02

No to jo lžou jako kráva.Až sami kolikrát nevěděli co je pravda jak se do toho zamotaji.Ale já sem jim to trpěla ale teď už bych na ně neměla náladu a nervy.Říkam si jestli jednou to budeš mít jako já a přestanou tě bavit? A fakt už si měl skoro všechny pohl.nemoce? Třeba i bradavice? Na to sem u jednoho cikána narazila že ho vytahl a měl tam bradavice tak sem utekla.To sem se smála jak si napsal že slintala.Úplně to vidim:-)

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.12.2017 15:34

Já právě nevim jestli ta krabička byla prázdná nebo plná.Ale i kdyby plná tak asi občas toho cíkala si ráda dá když je tam vozí asi potřebuje oboje ženskou i chlapa.No přesně oni hodně i fetujou a pijou a kouří a to já nepotřebuju být tim ovlivňovaná a taky rádi jdou šlapat ale to už taky nepotřebuju takže kdyby zjistli že sem na tom líp než oni tak by ze mě zase tahali peníze.Tak to znáš sám.Asi tak z deseti cikánů jestli nemam se jich zeptá tak osum.Jo na to jim sociálka nestačí přesně.Jedna polocikánka mi dokonce v baru řekla ať jí ukážu peněženku jestli fakt nemam a já sem na ní vylítla,tohle už je moc a hnusná drzost.Je dobře že je ta tvoje asi lepší když je i milá ale aby ses právě netrápil.A s nikym nechodí jo? A jak to že máš pocit že budeš jednou litovat? Vždyť zatim ty si v pohodě podle kontrol? Ale dávej pozor na žloutenku jak hodně fetujou právě.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.12.2017 15:20

No já bych radši kdyby s nim šla i semnou,aby to byla trojka.Už dlouho jsme nic takovýho neudělaly.No to asi někde zbalila jinýho kamioňáka co? Vždyť je má kolem sebe pořád na každym parkovišti.No tak nějakej den půjdu i já i když pocitama chuť na chlapa ani moc nemam ale abych nezůstala po zadu a bylo to vyrovnaný.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.12.2017 15:15

Jo já vim že naposledy s nim byla v Ústí ale momentálně nevim jak je to dlouho.No já viděla krabičku od gum jestli tam měla někde použitý nevim ale je možný že z ní dneska ucítim teda cizího chlapa:-( Tak jak to udělat Aleši aby jsme nežárlili,je to užíravej pocit.Ona je teď pro Anetku.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.12.2017 15:05

Ne použitý ne:-) ale krabičku.No ale proč by jí tam jinak měla viď Aleši? Fakt tak tě to takhle drží na tu 17 letou ,no ty jo a ještě řekni že je to čim dál horší?Čim tě tak dostala? Jo přejmenování diskuze by bylo dobrý ale nevim jestli to jde? Zase nadruhou stranu někdy taky píšem o cíkánech,jako třeba teď o tvé cikánce.Jinak já bych klidně o cikánech psala ale tamta jak tu psala,mě to přišlo jako provokace a stejně je to takový stejný to psaní o nich,vlastě pořád to samý jen v jiných větách.A pořád jejich stejný argumenty s kterýma se bílý neschodnou.Je to vlastně pořád to samý bílý vs cikáni.To už je lepší psát o cikánech který známe jako to děláš ty.Ale já můžu psát tak o Štefanovi jinak už se s jinýna nestýkam a ani už je nepotřebuju protože Aleši jejich život znamená víc problémů pro mě.Je to pořád stejný,protože skoro všichni chtěji půjčit peníze které ale nevrátí,to je moje zkušenost.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.12.2017 14:23

Já už mam Alču v Čechách,byla sem chvíli u ní v kamionu,Romča se chtěl podívat když se tu s kamionem stavila u baráku.Ale všimla sem si že se jí tam válely gumy:-(( nějak mi to vzalo jestli měla něco s někym beze mě.Já se jí ptát nebudu,nechci dělat scény,bude mi muset odpovědět až si to tady přečte co tu píšu,pak pozná že sem si všimla.Naučte mi prosim nežárlit,jestli měla někde něco s chlapem vždyť to neni ženská ale já nevim proč tam ta žárlivost je.A už mi bolí noha jako jí docela podobně akorát opačná noha tak nevim co to má být:-( No a s Radkem už se asi nějakou dobu neviděla.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

13.12.2017 12:52

No ale to by pak byla v prdeli a i mě už by chyběli.Když vidim Romču tak se mi na ní ptá,dokonce i na Jirku,normálně o něm říká proč tu neni tatínek:-(