fotogalerie

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

ROMOVÉ - žijí tu s námi

21.9.2018 21:13

Mě se to psát nechce aby zase mi nepsali jak utrácim víš a jak to čte i Vilda,nemusí to přesně vědět.Byl to čtyřhvězdičkový hotel.A jak se máš? Ty taky jezdíš do Varů,nebo tam bydlíš:-)? Je to pěkný město.Fanoušku co to je stebou za chlapa tady na tý fotce?

ROMOVÉ - žijí tu s námi

21.9.2018 16:23

Ahoj Fanoušku je mi líto že mi nevěří.Už sem doma a byla sem na výletě sama se sebou.Ta Žaneta to je tak trapný a ubohý jak se pořád snaží ho uhánět!! Nic mu nepiš už Žaneto!!! Stačí mi ty mrchy z internetu když má stáhlý fotky nějaký hnídy s kozama venku!!! Už vůbec se nechci zabývat nějakou mrchou realnou!!! Si tahni někam na výlet sama a neotravuj ho!!!! A vlasy ti ostříham já,jestli chceš,jestli to neumíš sama!!

ROMOVÉ - žijí tu s námi

17.9.2018 13:01

Fanoušku já potřebuju aby si zaskočil protože Jirka má rozbitý koleno a nemůže mi dělat a já pořád nahoře to mi nestačí.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

17.9.2018 12:59

Tak to teda nevim jestli sem jí podobná když vypadam takhle.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

7.9.2018 10:43

Alešku to je hezký co si o mě napsal.Dneska sem musela zůstat doma protože mam už třetí den migrenu a dneska to bolí nějak nejvíc a bolí mi i koleno.Zase mam pocit že se rozpadam.Ani moc nemůžu psát,tak sem tě chtěla aspoň jen pozdravit a uží si holku.Já měla sex po delší době včera s Jirkou a nějak to trochu bolelo,nevim proč,jak když ji mam taky rozbitou tak sem si to moc neužila a to se u mě nestává:-( a Lallo děkuji ti za info,tak to sem špatně pochopila Paulovo profil a myslela sem Island ten stát,dávalo mi to i smysl když pochází z Británie že šel o kus dál ale že šel až do Austrálie:-O ,no teda! Na druhej konec světa,tak snad aspoň Holly zůstal v Británii.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

17.8.2018 18:38

https://youtu.be/CjYSR8oOToI A tenhle odkaz klipu je pro mě nádhera,jak jsou kluci oháklý a Holly opět tady mi připomíná Fanouška,jestli to vidíte i vy,tak sem za Fanouška hrdá.A ten Hollyho silnej hlas,cítim v něm děj,lásku,bolest,všechno,nemam slov co semnou dělá ta písnička.Mam z ní strašný emoce.Chvíli nadrženost,chvíli brečim pak zase klid vyrovnanost.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

17.8.2018 18:26

Víš jak sem si zamilovala Frankie goes to hollywod a dokola posloucham jejich písničky,teď momentálně hodně písničku Rage a nejdřív sem si zamilovala Paula a i když mu Jirka neni závratně podobnej tak hodil by se mi k němu.A pak aniž bych si to uvědomila tak si říkam že Fanda je týpek zase jako Holly za mlada tak sem teď do toho tuplem ujetá.Mam pocit že moji kluci jsou jako moji oblíbenci kterých miluju písničky a jako by to nestačilo tak ten ze včera tak celej ten Mark kterýho sem si do teď moc nevšímala a já sem tu dala fotku a ten Mark je hned ten první v levo vedle Paula,tak takhle ten včerejší vypadal.A jako kdyby to nestačilo tak Alešek mi zjistil že Holly je od roku 1991 hiv,tak víš co tak tuplem ty chlapy miluju,stejnej osud a denně na ně myslim a říkam si že mam kluky který mi je připomínaji jako vypadali v 80tkach za mlada a ještě ty písničky miluju,zažila sem při té jedné první sex s Fandou a Jirkou prostě je to pro mě nezapomenutelný krásný i když už Jirka s nim nic ale mam krásnou vzpomínku.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

15.8.2018 12:34

Dneska tu sem sama do zítra.Tak si pouštim videa a mam radost že nemusim mezi lidi a ven vylezu až večer a v sobotu už mi přijede Milánek.Já sem šťastná takhle když nemáme hádky a to co pro mě udělal.Kdybych bejvala ho při tej krizi nechala tak bych dopadla sama špatně,sem ráda že se mi všechny ty city k němu vrátili a obnovili a sem ráda že jsme neztratili Fanouška.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

15.8.2018 10:23

Naopak krásnej život,to co bylo v noci.Pořád na ně myslim.Tohle mít častěji tak si pískam.Jirku to musí v podvědomí taky vzrušovat protože se musel brzdit aby nestříkal do minuty.Že maji napůl cikánský prdele na to nemusim mít žaludek nebo myslíš že je nějakej rozdíl v bílej prdeli? Co pořád máte proti pánským prdelkám,neumíte ocenit jejich krásu??? Vždyť je to tak nádherný když klečí a ze zadu jak jim je vidět pytlíček,je to až dojemný a člověk je má chuť pořád mazlit.Já sem jim s těma prdelkama udělala jako to co se zábradlim,oboum dvoum a jak pěkně drželi.Vy všichni taky po tom v duchu toužíte ale neumíte si to přiznat.

ROMOVÉ - žijí tu s námi

14.8.2018 12:18

A jak já sem destruktivní? Co to má znamenat? Alice stejně neni šťastná tak jako byla semnou ale mě už nezajímá a žádný ženský mi nezajímaji,nepotřebuju je reálně ani jako kamarádky.Jak jsme psali jednou s Aleškem nepotřebujem žádný reálný kamarády.Já sem ráda že mi funguje už vztah že jsme jeho dovolenou zvládli bez hádky a denně spolu i když bez sexu až teď ten zážitek ale jinak nic ale fungeje to i tak a zítra už mi Jirka odjíždí.Já bych si radši přála nemít zdravotní problémy který jsou nespecifycký ale s bylinkama mi bylo dobře tak nevim jak je to možný.A ty 09:05 co ty si zač?? To si ty Žaneto nebo kdo si??!!