fotogalerie

email: shahelko@email.cz
kraj: Praha

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

Líbí se mi kastrovaní muži

6.9.2018 10:56

A co kastrování násilných sexuálních deviantu? Tam kastrace sníží nebo úplně eliminuje libido, tedy nadrženost a dál nemají potřebu se uspokojovat způsobem, kterým ubližují a páchají trestný čin. Kastrace by mohla fungovat i na odstránení nenásilné deviace nebo permanentní nadrženosti.

Líbí se mi kastrovaní muži

5.9.2018 18:06

Reakce byla přestřelena, omlouvám se. Jsem si to reálně představil, zachvátila mě hrůza, pak vzrušení a pak popustil uzdu fantaze. To připoutání, ta bezmoc mě vzrušila. Je to fantazie, děsivá i vzrušivá. Mysli hlavně na své zdraví a nenech se vyprovokovat úchyláky do věcí, které budeš zbytek života litovat. Možná by ti také prospěla kastrace a obřízka abys měla klid.

Líbí se mi kastrovaní muži

5.9.2018 01:07

Co ti na to říct? Proč to nezkusíš hned se slonem? 5 tun živé váhy a téměř dvoumetrový penis. To je chlap. Ten by tě napíchnul až by ti to vyšlo ústy. Pravda pokud by tě předtím nerozpučil. Slon má varlata v břiše, tak by si to měla jako s eunuchem. Pokud si velká milovnice spermatu, tak doporučuji velrybu jižní. Celková váha varlat je kolem tuny. A ejakulací by tě pravděpodobně vystřelil pořádně daleko. Opět varlata v břiše, takže eunuch sex. A pokud máš ráda větší mužství tak modrá velryba je jasná volba. Třímetrové mužství s průměrem 35 centimetrů. Lepší nenajdeš. No neber velrybáka. To jen tak v hospodě nenajdeš. Opět eunuch sex bez varlat. Jenom zas musíš za ním do moře. Ale soulož v moři je moc hezká, zkoušel jsem s holkou, doporučuji.

Líbí se mi kastrovaní muži

4.9.2018 23:56

To zas tak určité být nemusí, netrpíš tou nemocí. Pokud to pomůže, tak proč o tom neuvažovat. A vůbec, vždyť se zvířaty máme tolika společnýho.

Líbí se mi kastrovaní muži

4.9.2018 23:19

Aby člověk dobře pochopil, o čem uvažuje, musí se podívat na věc z různých uhlů pohledů. Od toho je diskuze. Pacienti s nemocí to mají úředně a asi není vhodné je nazývat voly. Nemůžu za to, a pokud chtějí dál žít, musí být bez. Nadměrní sexuální mužský pud, satyriáza, je také nemoc, kterou si nevybrali, tak proč zrovna tyto pacienty takhle pejorativně nazývat.

Líbí se mi kastrovaní muži

4.9.2018 21:00

Myslím, že jenom vůl to chce mít úředně.

Líbí se mi kastrovaní muži

4.9.2018 19:25

Třeba, že se ten program chová jako vir a dělá škodu. Když nejsou nadvarlata, tak nemusí nic odcházet.

Líbí se mi kastrovaní muži

4.9.2018 15:23

Ano, přírodou naprogramovaní rozsévat své semeno. Ještě, že je tu ta možnost přestřihnout dva kablíky a ukončit ten program.

Líbí se mi kastrovaní muži

26.8.2018 15:01

Ano, vždy je lepší ten případ, když chci a můžu, jak v případě když chci a nemůžu. Ale stejně by byl lepší případ, kdybych nechtěl. A pak už je jedno jestli můžu nebo nemůžu. Stačí malý zákrok a je po chtění a problémech.

Líbí se mi kastrovaní muži

26.8.2018 07:45

Nejde o to se tady předhánět v počtu dosažených orgasmů. Spíš jak na absolutním množství orgasmů záleží na technice, času atd. Já třeba kvůli nejvyšší intenzitě požitku oddaluji orgasmus nejvíce, co to jde, takže to při častém provádění je to znát na prostatě a na času. Když je hodně práce a není na to čas, cítím, že mi něco strašně chybí a jsem podrážděn. Cítím se jako otrok svého sexuálního pudu. Neumím si představit ten svobodný pocit, že to vůbec nepotřebuji a nemusím to dělat.