fotogalerie

email: shahelko@email.cz
kraj: Praha

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

Líbí se mi kastrovaní muži

19.2.2018 23:10

Přesně tak, jak říkáš, je to o sexu a vztazích. Někdy ta kombinace umí překvapit. A jak by si Ty chovala ke svému vykastrovanému muži? Problémem je, že ženy co to chtějí drsně si na to po čase zvyknou. Chtějí to drsněji a drsněji a neznají hranici. Adrenalín je sexuaálně vzrušuje. Možná je to i Tvůj případ. Ten můj případ je, že se dominant znčne bát, že ji vážně ublíží. Užívání sexu se tak změní na obavy a strach. Proto je lepší být subem a užívat si to z té opačné strany. Doslova (: Nebudu Ti tady psát, jak se mi to se psem hnusí, protože Tě tým víc k tomu stimuluji. Tebe zastaví až nějaká vážná nemoc, bohužel. Budu Ti držet palce, ať máš extrémní štěstí při té ruské ruletě. A blbka určitě nejsi, právě naopak, je to vidět podle formulaci myšlenek. Měj svoji cenu a hodnotu, jinak si přestaneš vážit sama sebe. Přemýšlím, že se nechám u jedné dominy přikurtovat a dám si oholit rozkrok. Jen tak cvičně. Možná dostanu injekci fyzáku do varlete. Ta představa bezmoci mě tak silně vzrušuje.

Líbí se mi kastrovaní muži

18.2.2018 22:25

Ano, veterinářky to mají jako práci. Ale taky mají své fantazie. A je zajímavé bavit se s nimi o kastraci a vtipkovat na to téma, protože člověk ví, že jsou toho schopny. Určitě aspoň některou to musí lákat udělat ten zákrok chlapovi. Po kastraci budou určitě změny v psychice. Testosteron ovlivňuje myšlení, vnímání, rozhodování a vyhodnocování podnětů. Ale jsou i chlapy co nedokážu svým ženám odporovat i bez kastrace. Jednou z povinností cuckolda je připravit svou Paní na soulož, vylízat ji a případně orálně nažhavit i milence své Paní. Po sexu musí zase jazykem vyčistit svatyň své Paní, slízat sperma milence. Fuj, teď bych to nedal. Nenech se kupovat za peníze, měj svojí cenu a hodnotu. Když tak, bez peněz. Ale ten nechutný psí penis! A nechat si stříkat do vagíny psí sračky!? Fuj, je mi z toho zle! Zkoušela si i jiné formy ponížení ženy při sexu? Svou ex jsem nejprve nečekaně chytnul a praštil s ní o postel. Ona byla v leku. Sprostě vynadal. Urážel ji. Fackal rukou a penisem po tváři. Štípal jí na bradavky. Surově rukou nebo pantoflí nařezal na prdel. Pak jí musela nastavit a zasunul jsem jí to do prdele. Při sexu na pejska jsem ji tahal za vlasy, že musela ohnout krk do zadu a pak jsem ji škrtil a dusil. Když jsem jí to tam napustil, vytáhnul, profackal přes tvář a musela mi orálně vyčistit penis. Milovala to a byla šťastná a pořád děkovala, že se jí tak hezky věnuji. Byly to prý její nejlepší orgasmy, jaké kdy měla. Někdy si nemohla sednout na prdelku, ale to bylo všechno. Při našich hrátkách sem jí nikdy fyzicky neublížil až na pár modřin, které však nebyly často. To bych nepřežil, kdyby se jí něco stalo mou rukou. Jinak sme se hezky se líbali, užívali romantiku a něžnosti. Až na ten sex.

Líbí se mi kastrovaní muži

18.2.2018 11:55

Vím, že některé ženy kastrace moc vzrušuje a mnoho veterinářek to mají jako svou nejoblíbenější operaci. Nutno ale poznamenat, že jde o jednoduchý zákrok téměř bez komplikací. Nemám dominantní partnerku, jsem single a switch. Zákrok bez anestetika přináší riziko, že při bolesti upadnu do bezvědomí. Nerad bych takhle přišel o ten požitek ze zákroku, dá se absolvovat jenom jednou. Po kastraci by bylo na partnerce jestli mi chce píchat testosteron či něco intrakavernózně a chce mě jako sexuálního partnera. Výhodou by byla má sterilita. Vždy se dá ještě použít připínací penis. Nebo chce mít klid od penetrativního sexu po menopauze. Třeba může být bisexuální a víc ji začnou uspokojovat ženy. A nebo udělá ze mně cuckolda a bude si užívat ještě víc a různě. Nebo se nějaká manželka chce pojistit, deti mít nemůže, sex už nechce a nechce aby její padesátník si s dvacítkou založil novou rodinu. Myslím, že kastrace může být někdy i prospěšná pro vztah i když jde o extrém. Jak vypadá soužití takto modifikovaného s jeho dominantní manželkou? Kdyby si překročila tu odpornou hranici, tak si potom na tak hnusnou nechutnost zvykneš a přestane Tě vzrušovat. Budeš hledat stále víc a víc odpornější soulož? Má to někde hranici, přes kterou se už dál nedá jít?

Líbí se mi kastrovaní muži

18.2.2018 09:06

Přemýšlel jsem nad tým taky. Jak moc se to Tvé připouštění podobá kastraci. Přivážou a znehybní mě jak psa nebo kozla. A pak mi sadistická operatérka skalpelem prořízne šourek, vytlačí varlata, podváže a šmik, šmik, ukončí mé mužství. Stane se ze mně sterilní eunuch a otrok mé partnerky. Je to tak ponižující až mě to hrozně vzrušuje. Rozdílem je, že při tom asi nehrozí pohlavní nemoc a ohrožení života. Ale největším rozdílem a nevýhodou je, že se to dá užít maximálně jednou v životě. Chápu, že máš adrenalinovou závislost. Když hraješ ruskou ruletu můžeš mít párkrát štěstí (pravděpodobnost smrti je 1:6) a přežiješ, ale z dlouhodobého hlediska jsi mrtvá. Rozhodně Ti přeji hodně štěstí.

Líbí se mi kastrovaní muži

17.2.2018 22:48

Taky jsem to viděl a zvedal se mi žaludek. Nechat do sebe nastříkat od nechutného chlapa to musí být to samý. Na to musí mít člověk žaludek. Rozumím Ti, riziko patří k životu. Ale čím víckrát riskuješ, tým víc je pravděpodobnější, že něco chytneš. Třeba žloutenku. Ta Ti zkomplikuje život do smrti. Nebo AIDS a nebo rakovina děložního čípku tu smrt rychle přiblíží. Nebude Ti to líto pak smutně umírat tak mladá? Kvůli chvilce kvalitního požitku můžeš ztratit několika desítek let užívání života a sexu.

Líbí se mi kastrovaní muži

17.2.2018 20:56

To přitahuješ. Už by to nebylo ponižující, to by bylo žaludek zvedající. Nebojíš se nemocí?

Líbí se mi kastrovaní muži

17.2.2018 20:34

Fuj, tak zoo ani ja moc nemusím. Kdyby si ty varlata dostala do ruky, omdlela by si? Budeš asi mladší holka, tak do 30?

Líbí se mi kastrovaní muži

17.2.2018 19:14

Já vím, je to stejně jako s tou kastrací. Ponižuje, vzrušuje a uspokojuje. Tady je ale jeden rozdíl: to uspokojení může trvat až do konce života. A co je ten opravdu ponižující nechutný návrh? Byly jste z toho zákroku hezky roz(vz)rušené, když jste nemohly usnout. Být tým klestičem, tak si nasadíte chirurgické rukavice a dal bych vám ty ještě teplé varlata do rukou na umocnění toho zážitku.

Líbí se mi kastrovaní muži

17.2.2018 18:22

A také se bilaterální orchiektomie používá při změně pohlaví. Zákroku předchází hormonální terapie.

Líbí se mi kastrovaní muži

17.2.2018 18:18

Ty musíš mít toho svého partnera opravdu ráda, když takové martyrium dobrovolně podstupuješ. Oběta téměř jako vyjmutí a věnování svých varlat partnerce. Co říkala Tvá kolegyně na tu kastraci v Indii? Taky byla vzrušená?