fotogalerie

email: sta67@seznam.cz

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

IBOGAIN - LÉČBA

24.9.2018 21:31

Ibogainová terapie není v ČR schválená, a momentálně neprobíhá ani žádný výzkumný projekt. Takže od registrovaného odborníka u nás nemáte šanci. Jediná cesta je tedy přes lidi, co to provozují pokoutně na hraně zákona. (Iboga sice (zatím) není na seznamu zakázaných drog (alespoň u nás, v USA je na seznamu nejnebezpečnějších drog), ale také její použití jako potravního doplňku (neřku-li léku) není nijak schváleno.) Nebo od odborníka v zemi, kde to legální je. Aktuálně jde o některé africké země, kde iboga roste, a o JAR a Kostariku. Někteří používají ibogain nebo odvozené látky, jiné surovou rostlinu.

Exhibicionismus

10.9.2017 22:00

Nudapláž za exhibicionismus nepovažuji. Je to prostě normální koupání. Zato když jsem si vloni koupil po letech plavky, aby mne pustili do relaxační zóny ve fitku, tak jsem považoval za divné, když jsem viděl lidi v plavkách v sauně a ve vířivce. A zarazily mne divné tanečky, které lidé dělají, aby si ty plavky oblékli a zase svlékli. To z nudapláže neznám.

Exhibicionismus

10.9.2017 21:52

Já si tedy myslím, že erekce ze samotného faktu, že vidím nahou ženu, je trochu úchylná. Ale protože je to bráno jako společenský standard, lidem ve většinové společnosti plavkových textiláků to přijde normální. Správným erotickým podnětem je něco jiného než pouze nahá žena.

EXTAZE

21.8.2017 02:23

Ano, je. Se vším všudy však nikoliv. Nedojde třeba k roztažení zorniček.

Stealthing, pearling nebo sexuální ruleta aneb Nebezpečné sexuální trendy současnosti - koment·¯e

21.8.2017 02:04

https://cs.wikipedia.org/wiki/Erotick%C3%A1_asfyxie Mezi slavné oběti této praktiky patří například hudební skladatel František Kočvara, hudebník Michael Hutchence, násilník John Brennan Crutchley či herec David Carradine.

Nejlepší manželka je z bývalé prostitutky?

18.8.2017 02:10

Je nesmysl takto zevšeobecňovat. Možná, že žena, která svou práci brala s odstupem, ji jednoho dne hodí za hlavu, a může být skvělou manželkou. Ale žena, která svou práci měla ráda a muže miluje, to udělá těžko. Muži jí budou chybět, a i když bude svého partnera milovat, stejně ji bude znovu a znovu přitahovat ten úžasný okamžik setkání s neznámým. A ani v sexu se nebude chtít omezovat. Její vnitřní já nepochopí, proč by mělo partnerovi vadit, že se chce nevinně pomilovat se sympatickým mladíkem na večírku. Ona i tak může být skvělou partnerkou. Jen ne pro řadového muže, který tyto věci nemá vyřešené.

Nymfomanka

15.8.2017 11:48

Povolání prostitutky. Bývají v práci velmi spokojené. Akorát pozor; některým šéfům vadí, když si vezmeš práci domů.

delka pohlavniho styku

10.6.2017 01:19

A myslíš, že když bude vidět hov......no, tak nevyteče?

delka pohlavniho styku

10.6.2017 01:19

A myslíš, že když bude vidět hov......no, tak nevyteče?

Sex za peníze

20.1.2017 22:40

A kde taková freelancerka escort pro cizince splaší? A jestli jí pak náhodou pánové s ruským přízvukem v hotelu nevysvětlí, že tam pasou oni? Film Pretty Woman je pohádka, ne zdrojem informací pro budoucí prostitutky.