Antonín Vlas

fotogalerie

email: tonda.vlas@seznam.cz
www: www.obrizka-chlapcu-cz0.cz
kraj: Ústecký
záliby: turistika, cyklistika, historie

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

spodní prádlo u chlapců

8.11.2017 22:32

Mistře Zkoumale!!! Ty si nedáš pokoj!!! Před chvílí jsem odeslal dva emaily, jeden redakci doktorky a druhý přímo webmasterovi: tonda.vlas@seznam.cz Komu: redakce@doktorka.cz opětovné nehorázné křivé pomlouvání mé osoby z pedofilie tonda.vlas@seznam.cz Komu: Vážená redakce opětovně jsem byl nehorázně pomluven oním anonymním individuem, tentokráte zase na vlákně SPODNÍ PRÁDLO U CHLAPCŮ. Kopíruju inkriminovaný příspěvek 8.11.2017 21:14 - On Přemýšlej, co si... Chceš to vědět? Opravdu? Tak přemýšlej. Že se dá určitě k církvi (při představě že tam ho za to budou i sami tahat),že se mu pak nebude líbit to dělat se ženskou a normální sex bude pro něj tabu... že pak skončí určitě na doktorce jako samotář opíjející se, bude navštěvovat toto a jiná fóra, bude se dál drandit a rajcovat, bude chtít, aby se všichni chlapci drandili a tahali se ve spodním prádle za předkožky, bude posuzovat rádoby odborně jako by lékař jejich spodní prádlo a jiné atributy a při té představě bude hladit kouzelnou lampu a popíjejíc stejnojmennou kořalkou tak vyladí svůj fenomenální Nick a stane se postrachem všech těchto vláken a diskutujících... Pokud ten příspěvek nezmizí, tak jsem rozhodnut jít v pátek podat trestní oznámení dle § 184 POMLUVA NA INTERNETU.na Policii ČR. Stálejší účastníci dobře vědí, že je ta pomluva namířena vůči mé osobě. Zároveň je evidentní, že se do mě trefuje na vlákně OBŘÍZKA pod nickem Jasmína- Antonín Vlas Jinak, mne žádné spodní prádlo u chlapců vůbec nezajímá. Na toto vlákno jsem chodil pouze kvůli trhlé Zuzce. Občas se sem musím juknout, jestli se tu neobjeví nějaká pomluva mé osoby od mistra Zkoumala, jako se to stalo právě teď.

Obřízka

8.11.2017 22:25

Ta neurologická choroba je na mně vidět na první pohled. Ty policisty nebudu muset o ničem přesvědčovat. Je to dědičné, tak si se mnou nezahrávej. Soustavně mě stalkinguješ tu na doktorce už dva roky a čtyři měsíce.

Obřízka

8.11.2017 22:21

Ministře Zkoumale!!! Odkaz na to kde to píše. Já vím, že Julia Gaia Poupětová psala pravý opak. Ano, některé ženy neodolají. Ty ženy, které trpí úchylkou, která se jmenuje acucollofie. Oni ale neodolají i mnozí muži. Oni tou acucullofilií trpí i muži, kteří jsou jinak heterosexuální. Jinak ministře Zkoumale. Před chvilinkou jsem odeslal dva emaily, jeden redakci doktorky a druhý přímo webmasterovi: tonda.vlas@seznam.cz Komu: redakce@doktorka.cz opětovné nehorázné křivé pomlouvání mé osoby z pedofilie tonda.vlas@seznam.cz Komu: Vážená redakce opětovně jsem byl nehorázně pomluven oním anonymním individuem, tentokráte zase na vlákně SPODNÍ PRÁDLO U CHLAPCŮ. Kopíruju inkriminovaný příspěvek 8.11.2017 21:14 - On Přemýšlej, co si... Chceš to vědět? Opravdu? Tak přemýšlej. Že se dá určitě k církvi (při představě že tam ho za to budou i sami tahat),že se mu pak nebude líbit to dělat se ženskou a normální sex bude pro něj tabu... že pak skončí určitě na doktorce jako samotář opíjející se, bude navštěvovat toto a jiná fóra, bude se dál drandit a rajcovat, bude chtít, aby se všichni chlapci drandili a tahali se ve spodním prádle za předkožky, bude posuzovat rádoby odborně jako by lékař jejich spodní prádlo a jiné atributy a při té představě bude hladit kouzelnou lampu a popíjejíc stejnojmennou kořalkou tak vyladí svůj fenomenální Nick a stane se postrachem všech těchto vláken a diskutujících... Pokud ten příspěvek nezmizí, tak jsem rozhodnut jít v pátek podat trestní oznámení dle § 184 POMLUVA NA INTERNETU.na Policii ČR. Stálejší účastníci dobře vědí, že je ta pomluva namířena vůči mé osobě. Zároveň je evidentní, že se do mě trefuje na vlákně OBŘÍZKA pod nickem Jasmína- Antonín Vlas

Obřízka

8.11.2017 20:14

Ministře Zkoumale. Vždyť je tu také diskuze o obřízce, nejsou to tu žádné propagandistické cirkumfetišistické stránky, jak bys tu z toho chtěl mít. Ten článek a anketa je 8 let starý. Tehdy jsem ani já neměl ponětí o výzkumech vědců z University of Manitoba ve Winnipegu vedených Johnem Taylorem, a tak jsem na tu obřízku měl zcela opačný názor. o 180° než dnes. Mimoto, od jisté doby takovým anketám už vůbec nevěřím. Zase je zcela evidentní, že je ten příspěvek od tebe. Prozradil ses tu lží o Julii Gaie Poupětové, z které jsi učinil cirkumfetišistku (jako z mnoha jiných) ale ta Julia Gaia Poupětová píše o obřízce pravý opak. Qna moc dobře zná sexuální hodnotu té předkožky. Takto nehorázně jsi ji tu pomluvil už podruhé. Ono to poprvé bylo už před dlouhým časem ale já mám v tomto sloní paměť. Mám sto chutí jí napsat, jak jí tady na doktorce pomlouváš, jako jsem měl sto chutí napsat tomu doktorovi z Havlíškova Brodu. Pod tím článkem je podepsaný jakýsi Rod Kodesh, o němž jsem zjistil, že je zavilým cirkumfetišistou. Jeho články nejsou nic jiného než manipulativní neobjektivní stupidní cirkumfetišistická propaganda. Vidím, že tu fejkař ministr Zkoumal zase dostává zelenou, když tu byl odstraněn tento můj věcný příspěvek na jeho adresu. Obřízka 8.11.2017 08:00 Jednou Jasmina, podruhé Adéla, potřetí Frida, počtvrté Filip atd. Tvůj styl psaní tě bezpečně prozradí. Při tvém prvním příspěvku mi to bylo podezřelé, při druhém jasné a při třetím tutově jasné, že jsi ministr Zkoumal. Proč se pokoušíš o takovéto věci, když to vůbec neumíš? ................................................................. Proto to vůbec nerozebírám. Už Martin též kdysi poznal, že tu ministr Zkoumal píše pod různými, i ženskými nicky. V prvním příspěvku údajné Jasminy byl zmiňován jakýsi doktor. Mně se vůbec nechtělo věřit, že by nějaký doktor mohl být takový ignorant. Po druhém příspěvku už mi bylo jasné, že to byla zkoumalovina. Ve třetím už jsou naprosto typické zkoumalovské obraty. Prostě, na jeho fejky nemíním reagovat jinak, než jsem zareagoval. Však o mi o něm Martin kdysi napsal: "ŽE SE S NÍM VŮBEC VYBAVUJEŠ?" Od té doby tu už Martin nebyl. Cíl Zkoumalových provokací je jasný. Dostat mě ze zdejší diskuze, aby tu mohl kralovat. Už jednou se mu to málem podařilo. Ona od té doby, co tu ministr Zkoumal řádí, musí být velmi neobvyklá konstelace hvězd, aby sem někdo ten den napsal věcný příspěvek. Drtivá většina jsou jeho fejky pod různými nicky. Znám to, kdysi jsem tu také takto fejkařil, ještě jako cirkumfetišista, když jsem se tu vydával za Danu, Sylvii a jiné. Jenže to je pár roků zpátky. ................................................................ Ministře Zkoumale poté, co jsi tu po dlouhé době opětovně pomluvil Julii Gaiu Poupětovou, tak jsem o tvém autorství článků nadepsaných nickem Jasmina přesvědčený skálopevně. Ano, já tu také fejkařil pod ženskými nicky. Z mé strany to byla pouhá provokativní sranda. Ty jsi však nehorázný manipulativní lhář a pomlouvač.

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

8.11.2017 12:22

Já jenom citoval Jirku. I on si něčeho všiml. O co šlo konkrétního si už ale nevzpomínám.

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

8.11.2017 11:43

Steve to je velice vážná věc. Mnozí emeričtí "křesťané" se stali perořízkovými křesťany a porušují tak první přikázání. To je však těžké vysvětlovat člověku, který Bibli téměř vůbec nezná.

Obřízka

8.11.2017 11:26

|Vidím, že tu fejkař ministr Zkoumal zase dostává zelenou, když tu byl odstraněn tento můj věcný příspěvek na jeho adresu. Obřízka 8.11.2017 08:00 Jednou Jasmina, podruhé Adéla, potřetí Frida, počtvrté Filip atd. Tvůj styl psaní tě bezpečně prozradí. Při tvém prvním příspěvku mi to bylo podezřelé, při druhém jasné a při třetím tutově jasné, že jsi munistr Zkoumal. Proč se pokoušíš o takovéto věci, když to vůbec neumíš? ................................................................. Proto to vůbec nerozebírám. Už Martin též kdysi poznal, že tu ministr Zkoumal píše pod různými, i ženskými nicky. V prvním příspěvku údajné Jasminy byl zmiňován jakýsi doktor. Mně se vůbec nechtělo věřit, že by nějaký doktor mohl být takový ignorant. Po druhém příspěvku už mi bylo jasné, že to byla zkoumalovina. Ve třetím už jsou naprosto typické zkoumalovské obraty. Prostě, na jeho fejky nemíním reagovat jinak, než jsem zareagoval. Však o mi o něm Martin kdysi napsal: "ŽE SE S NÍM VŮBEC VYBAVUJEŠ?" Od té doby tu už Martin nebyl. Cíl Zkoumalových provokací je jasný. Dostat mě ze zdejší diskuze, aby tu mohl kralovat. Už jednou se mu to málem podařilo. Ona od té doby, co tu ministr Zkoumal řádí, musí být velmi neobvyklá konstelace hvězd, aby sem někdo ten den napsal věcný příspěvek. Drtivá většina jsou jeho fejky pod různými nicky. Znám to, kdysi jsem tu také takto fejkařil, ještě jako cirkumfetišista, když jsem se tu vydával za Danu, Sylvii a jiné. Jenže to je pár roků zpátky.

Obřízka

8.11.2017 08:00

Jednou Jasmina, podruhé Adéla, potřetí Frida, počtvrté Filip atd. Tvůj styl psaní tě bezpečně prozradí. Při tvém prvním příspěvku mi to bylo podezřelé, při druhém jasné a při třetím tutově jasné, že jsi munistr Zkoumal. Proč se pokoušíš o takovéto věci, když to vůbec neumíš?

Obřízka

7.11.2017 22:19

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ea/DoNotFeedTroll.svg/440px-DoNotFeedTroll.svg.png Nekrmte trolly!!!

Alkohol - komentáře

7.11.2017 22:15

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ea/DoNotFeedTroll.svg/440px-DoNotFeedTroll.svg.png nekrmte trolly