Antonín Vlas

fotogalerie

email: tonda.vlas@seznam.cz
www: www.pravo-na-vlastni-telo-cz.webnode.cz
kraj: Ústecký
záliby: turistika, cyklistika, historie

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

Obřízka

14.10.2017 14:14

Naopak, pro provozování análu je prý lepší bejt vopižlanej. Mně se ale anál hnusí.

Velikost žaludu

14.10.2017 11:17

Po obřízce se z chlapa stává prase smilné.

Velikost žaludu

14.10.2017 11:16

Obřízka poničí více normální sex než schopnost honění. Obřízka nejen odstraňuje tkáň bohatou na nervová zakončení ale též 50% kůže penisu, na které jsou ta nejcitlivější nervová zakončení. Holý žalud je při tom také navíc zkeratinizován, což ještě více snižuje sexuální citlivost. Mnozí obřezaní muži v Awakeningsově studii hlásili, že je znecitlivění po obřízce donutilo, aby vzdali nebo vynechali jemnější zábavu při předehře a okamžitě začli s vlastním pohlavním stykem, z čehož měli silnější stimulaci. Často při sexuálním styku bušili a potřebovali extrémně násilné, mnohdy i bolestivé impulzy, aby byli dostatečně stimulováni, aby měli potěšení a také, aby vůbec dosáhli orgasmu. Jiní muži uvedli, že se často potřebují uchylovat k praktikám, které jim poskytují silnější stimulaci než vlastní pohlavní styk - například orální sex, anální sex nebo masturbace a že se snaží kompenzovat sníženou kvalitu sexuálních zkušeností množstvím a tak že mají nutkavé sexuální chování, které je vede k promiskuitě. Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/urceni-skod-obrizky1/

Obřízka

14.10.2017 11:08

Vidím, že to tu mistr Zkoumal vydávaje se za různé osoby zase zaneřádil. Jsem ze špitálu už venku jsa napojen na wifinu ve vlaku. Jeho nesmysly nemá ssmysl rozebírat a nesmysly Jahodovo jakbysmet.

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

3.10.2017 14:02

Toto je poslední příspěvek, co tu píšu jako Tony. Pochybuju, že by mě webmaster odblokoval. Pokud tu někdo napíše jako černý Tony, tak to nejsem já.

Obřízka

3.10.2017 13:59

Psal jsem tu, že jsem tam za mlada chodil na nudistické pláže, takže to vím jako očitý svědek. Toto je předposlední příspěvek, co tu píšu. V polovině listopadu tu za mě přijde náhrada. Zatím pečlivě studuje materály, aby tu při diskuzi nevařil z vody.

spodní prádlo u chlapců

3.10.2017 13:56

Ještě jednou odpovím na toto. Vůbec nejsem takový fanatik, jak se na první pohled jeví. Proti kolegům z hnutí jsem poměrně umíněný. Jinak existuje organizace Lékaři Proti Obřízce. Nás je v ČR tak 5 a z toho jeden dětský lékař s příslušnou atestací. Ten lékař je oproti mě velmi radukální. Napsal jsem kolegovi 77777777777 na email, že jsem tu byl bloknut, a už je tu. Ten je mnohem radikálnější než já a bere to z právnické roviny. Pravděpodobně tu za mě přijde v polovině listopadu za mě náhrada, zatím pečlivě studuje materiály, aby tu na diskuzi nevařil z vody.

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

3.10.2017 13:46

Já tam nehledal žádné štěsrí, ale protože ve mne byl v roce 2012 ještě zbytkový cirkumfetišismus, tak mne tam dotáhla zvědavost. Chtěl jsem vědět, jak je to rozšířené. Pak jsem tam v roce 2013 napsal pár nesmyslů. Pak už jako gin jsem se tam věnoval pouze intaktivistické osvětě. Holt někteří mě mají za buznu, jiní za homofoba a já přitom nejsem ani jedno z toho, nejsem ani mlok, jak jsem si o sobě jeden čas myslel. Jinak, mloků je tam poměrně dost. Vypadá to, že se sem z cizích wifin budu moci psát pouze jako anonym, jinak admin ty wifiny blokne, jak už to udělal minimálně ve čtyřech případech.

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

3.10.2017 13:37

Píšu z městské knihovny. Tak tu také může bloknout IP adresu, jakž už byli minimálně 4 nevině poškozeni. Mare, napíšu ti to na email.

Libi se mi vzhled obrezaneho penisu

3.10.2017 13:34

Ty to cpeš všude možně, ale mezi tím, co praktikuješ ty a zmrzačením obřízkou je propastný rozdíl.