fotogalerie

email: poradna@zdravipluskrasa.cz
www: www.zarucenehubnuti.cz

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

Nejúčinnější prevencí bolesti páteře je správná funkce pohybového ústrojí - koment

21.1.2013 07:55

Spousta lidí se o své klouby nestará tak, jak by měla. A proto by měli kloubní výživu užívat nejen sportovci, ale i „běžní“ lidé. S výživou by měl každý začít už v mládí, protože ve stáří je už v mnoha případech pozdě. Kloubní výživa dá kloubům a chrupavkám přesně to, co potřebují – polysacharid, aby byly pružné a hlavně kolagen.

Jak se bránit proti nachlazení - komentáře

21.1.2013 07:54

Probiotika jsou velmi důležitá pro posílení imunity. Střevo je nejdůležitějším a největším imunitním orgánem lidského těla. Je osídleno milïony bakteríí různých kmenů, z nichž některé jsou „přátelské“, jiné ne. Důležité je, aby tyto bakterie byly v rovnováze. Špatnou životosprávou a především užíváním antibiotik bývá tato rovnováha narušena a potom je užívání probiotik nejvhodnější způsob, jak tuto rovnováhu obnovit. Kvalitní probiotikum by mělo obsahovat nejméně 10 různých bakteriálních kmenů.

7 příznaků nedostaku vitamínu C - koment·¯e

21.1.2013 07:54

V případě, že na sobě zpozorujete popsané příznaky (především v bodě 2), doporučuji užívat vhodné doplňky stravy, které vám zaručí optimální přísun všech vitamínů (včetně vitamínu C) a další důležité živiny. Nevyhazujte ale zbytečně peníze za nekvalitní doplňky výživy, protože ty vám nepomůžou. Navíc zvýšíte svou imunitu a chřipková epidemie se vám vyhne obloukem.

8 rad, jak zůstat zdraví během celé zimy - koment·¯e

21.1.2013 07:52

Známé je také například sprchování se studenou vodou, nevěřím ale, že by to někdo každé ráno dokázal, stejně tak každodenní cvičení. Doporučuji užívat certifikované produkty na přírodní bázi, ale opravdu jen ty kvalitní, ne ze supermarketu. Tím nejpřirozenějším prostředkem k posílení imunity je kolostrum, které je účinnější, než vakcinace proti chřipce, také pomůžou vhodné doplňky stravy. Jak je v článku řečeno, zázvor pomáhá posílit imunitu a také ještě asijská houba reiši.

přípravky pro podporu imunity

10.1.2013 14:42

Já mám zkušenosti jak s echinaceou, tak biostimem, ale bohužel špatné – vůbec mi nepomohly. Ani přípravky na předpis (Broncho-vaxom a Luivac) nepomáhaly. Pokud jste ten samý případ jako já, vyzkoušejte alternativní léčbu. Já jsem navštívila poradnu BIGA Beauty, kde mi pomohli s odkyselením organismu, což mi velmi pomohlo. Nyní pokračuji v pravidelném užívání vysoce koncentrovaného gelového nápoje z Aloe vera, k tomu multivitamíny na přírodní bázi a imunita se výrazně posílila: během loňské zimy jsem ani jednou nedostala virózu nebo dříve častý akutní zánět průdušek. Před příchodem chřipkového období začínám preventivně užívat kolostrum, a zatím jsem bez potíží. Jen ty nejkvalitnější přípravky na přírodní bázi mohou skutečně pomoci! Kupovat levné výrobky se nevyplatí, jsou to jen vyhozené peníze.

Chci přibrat !!!

7.1.2013 08:36

Při Vaší výšce je 55 kg opravdu málo. V první řadě byste měla navštívit odborné lékaře, zda se nejedná o nějaké závažné onemocnění (zažívací ústrojí, porucha štítné žlázy, cukrovka, deprese apod.). Pokud budete po zdravotní stránce v pořádku, je možné pomoci úpravou jídelníčku, doplňky stravy, případně jinými přípravky určenými pro speciální výživu.

BÍLÉ PUPÍNKY NA PAŽÍCH

27.12.2012 17:01

Dobrý den, jídelníček při překyseleném organismu by měl obsahovat vysoký podíl zeleniny, pečivo z celozrnné žitné mouky, čerstvé ovoce, brambory, olej lisovaný za studena, mléčné výrobky (pouze kysané a v menším množství). Také je třeba vyloučit cukr, slazené a perlivé nápoje, sušenky, zmrzlinu, výrobky z bílé mouky, tmavé a tučné maso, mléko a mléčné výrobky, majonézy, kečupy, kávu a alkohol. Pokud vás zajímá, jak získat a udržet acidobazickou rovnováhu, obraťte se na mě.

Zelené potraviny a zvýšená krevní srážlivost - komentáře

14.12.2012 12:39

Dobrý den, vaše onemocnění je poměrně vážné, než proto začnete cokoliv užívat, poraďte se se svým lékařem. Sama bych mohla doporučit užívat po vysazení warfarinu kvalitní Aloe vera gely, případně kolostrum. Dávkování ale vždy určí lékař, který má s touto léčbou zkušenosti. Pokud byste měla zájem, kontakt na takového lékaře vám předám.