fotogalerie

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

Gamblerství

12.9.2018 23:17

Honza37 - pěkné komentáře, přínosné pro tuto diskusi Gulak - proč demotivující? psal si, že se nudíš - najdi si brigádu a za vydělané peníze si něco kup. Snad už si pochopil, že gamblem se vydělat nedá, naopak - vydělávají majitelé heren a ty se propadáš patro za patrem do gambleského pekla. Peter81 - :-) Lemog - nostalgie David - každý měsíc po 10. se na pár dnů odmlčí....je po výplatě v herně ...Davide - mohls mít otevřené oči ale ty gambluješ. Ach jo - Davi.

Gamblerství

11.9.2018 13:47

Gulaku..netuším jestli si někdy řídil tank...ta poznamka o blázinci patřila tomu pomatenemu pisalkovi, ktery je jednou tankista, jindy cesar, jindy morce, lesnik milan, kamos archimeda, uf,fu, hele, jojo apod. Je fajn zes zaplatil složenky, mel bys zapracovat na sobe abys v okamziku bazeni mel pripravene opatreni, ktere zabrani recidive. Jinak noryze - skvela volba..jen tak dal a pri dalsi vyplate se budes blizit k prvni padesatce. Den za dnem..mesic za mesicem a bazeni bude slabnout az zmizi S gamblerstvim mam zkusenosti, abstinuju vic nez dva roky.

Gamblerství

11.9.2018 09:31

Tankisto, chápu že tímto způsobem voláš o pomoc ale tady si na špatné adrese. Upaluj do blazince, ty už nerozpoznaš realitu od bludu pod vlivem drogy. David - to je jiná liga. Je sice sprostý ale je to gambler a má co říct k tématu.

Gamblerství

11.9.2018 09:23

Bychovatel dcer přítelek usnul. Gulaku, bude výplata, dobře promysli jak naložiš s penězi, Rýže- to je to co chceš? A majitel sázkové kanceláře za tvé peníze na dovolené? Nebo abstinovat a šetřit napr na vánoce?

Gamblerství

10.9.2018 21:55

Krásný večer vespolek kluci a holky. Lemogu, gratuluju, 3 roky, to je krása. Zítra čtvrtý rok....Davide promiň, nerozumíš tomu, tak tuto větu přejdi, nepřemýšlej nad tím....víš, ta matematika, ta ti nejde. Černý Biker je David, rozumíme si. Malý, tlustý Bud Bunda . Lemogu, fakt je mu podobný?

Gamblerství

10.9.2018 15:03

Davide, nemusíš chodit kolem horké rýže. Na přímo a chlapsky se gulaka zeptej jestli bude tvůj jediný kamarád.

Gamblerství

9.9.2018 09:56

Mirku, David nepřijede, nemá peníze na vlak - ale to už tady bylo, nic nového, rozumíme si. Že nemáš jiného kamaráda kromě Davida, kterého si svým neodborným vedením dohnal k recidivě ..... Že by ti David vysvětlil způsob dorozumívání - foooor víkendu. Deficit iq - a tys pověsil klíče na větev jabloně....no fuj....jinak ste skvělá dvojka doktorů na doktorce ale....časy, kdy si byl lvem diskuse sou pryč. Davide - hned po ránu tolik zloby - polkni prášek. Bude výplata, chystej igelitky, akce - rýže - procenta .....promiň, to je na tebe vysoká matematika :-) A vy kluci - Peter, gulak, nula - máte výhodu, že už víte, že noční pisatel už ani nerozpozná realitu od blouznění - nenajde správné téma pro své komentáře a proto ignorujte. Snad jednou přijde čas a bývalý lev diskuse se odmlčí a všichni mu přejme aby se z léčení vrátil zdravý a začal užívat života jako my - abstinenti.

Gamblerství

5.9.2018 07:52

Gulak - to ti jen tvůj mozek, dlouhodobě ovlivněný každodenním gamblením napovídá, že dny se začnou podobat jeden druhému. Je to přesně naopak. V období gamblení nemyslíš na nic jiného než na sázení, nazýváš to adrenalinem a jako cvičená opice každý den sázíš, ničíš si nervy a ztrácíš spoustu času uvažováním jestli ten Federer zase vyhraje, mozek jede na plné obrátky a už nezbývá kapacita na to, aby sis uvědomil, že je spousta jiných - smysluplných činností, které můžeš ve volném čase dělat. Peter - nezbývá než v tuto chvíli pogratulovat k úžasnému posunu, krásně den za dnem užíváš života bez hazardu. Vypadá to, že jsi na nejlepší cestě k trvalé abstinenci.

Gamblerství

29.8.2018 21:43

Kouknu tady a.......David zase gamblil a prohrál, achjo. Ani Luk ani Biker ani nikdo jiný za to Dejve nemůže. Zdá se, že tvůj zdravotní stav se zhoršuje. Gulaku - každý abstinent začínal od prvního dne. Jste tady s Peterem, vzájemně se podporujte, třeba se za měsíc nebo jinou dobu přidají do diskuse další a ty buď budeš nebo nebudeš 30denní abstinent - to záleží jen na tobě, jak přistoupíš ke své nemoci. David , to je jiná liga, myslel si , že vypije odvar lysohlávky a bude vyléčený. Je to vlastně chudák, který uvěřil člověku závislému na odvarech pochybného původu. Tak se kluci držte, Davide ty upaluj do léčebny.

Gamblerství

29.8.2018 08:52

Davi, néééééé, zase ta matematika. Joo, co by za to kdejaký gambler z okresního města dal, nehrát aspoň 4 měsíce. Chápeme , být v nevědomosti a domýšlet si jak se asi mají abstinenti z doktorky - to je depresivní. Sám sis způsobil svým udavačským chováním, žes nebyl zván na srazy a byl odkázán na sliby a řečičky teoretika.