Antonín Vlas


fotogalerie

o uživateli: Bydliště 2: Minden Podpisové heslo: NEŽ SI PRAVDA STIHLA NAZOUT BOTY, TAK MEZITÍM LEŽ UŽ TŘIKRÁT OBĚHLA SVĚT. Mark Twain
email: gin@atlas.cz
www: pravo-na-vlastni-telo-cz.webnode.cz
věk: 36-100
kraj: Ústecký
záliby: filosofie, historie, medicína, geologie, kosmologie přírodověda, , lupulín.
životní krédo: striktní monoteismus, boj proti stupidním mýtům a demagogiím, intaktivismus

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

Kdo bude prezident ČR?

11.11.2017 07:46

zkouška rozhlasu

Alkohol - komentáře

10.11.2017 15:46

Jenže to je voltr. Pod TonyV, mým oficiálním nickem tu psát nemohu, pak se mi ukáže: VÁŠ PŘÍSPĚVEK SE NEPODAŘILO ULOŽIT. Pod touto mou registrací tu jsem bloklý. Momentálně jsem na netu v infocentru na Šluknovském zámku.

Kdo bude prezident ČR?

10.11.2017 15:33

deplacement

Obřízka

9.11.2017 21:58

Milý mistře Zkoumale, alias Jasmino. Protože ses tu odkopal, tak tu okopčím něco od Julie Gaie Poupětové, co bylo v tom článku zneužito a čeho ses účelově chytl: Pro řadu žen i mužů má ale penis zbavený předkožky též estetický rozměr, nabízí prý atraktivnější pohled než penis, jehož žalud zahaluje kožní řasa. "Myslím, že vizuálně orientované ženy prostě neodolají," potvrzuje Julie Gaia Poupětová. Zdroj: https://xman.idnes.cz/muzska-obrizka-zeny-laka-0xa-/xman-styl.aspx?c=A091207_112625_xman-styl_fro Julia Gaia Poupětová tam použila slovo "prý". Jenže píše to, že nejen pro řadu žen, ale i MUŽŮ, což je mistře Zkoumale alias Jasmino, který ses tu odkopal "MUŽŮ" přesně tvůj případ. Jedná se o accucullofii, sám jsem tím za mlada trpěl, a když jsem se z toho dostal, tak jsem se tím nikdy netajil. Vím o co jde. MISTŘE ZKOUMALE, ALIAS JASMINO, NESNÁŠÍM KŘIVÁKY!!!!!

Obřízka

9.11.2017 21:39

Milý mistře Zkoumale, alias Jasmino, s tím Standou jsem si totiž soukromně vyměnil několik emailů, a jsem mu vděčný za cenné informace. POUZE TU NEHORÁZNĚ LŽEŠ, LŽEŠ, A LŽEŠ!!!

Obřízka

9.11.2017 21:33

Ministře Zkoumale, neustále se tu podvodně vydávající se za Jasmínu, soustavně lžeš. Celou tuto diskuzi jsi zničil a teď tu hrajeme pouze stupidní ping - pong, tu a já, nikdo jiný sem už nechodí, ani Steve už sem nezavítá. Jako už sem nikdy nezavítá ani Jakub, ani Martin. Bezpečně tu poznám tvé fejky, pouze v jednom jsem se zmýlil, v Barboře a Martině. Píšu z nicku, ze kterého jsem bloknut nebyl, Webmasterovi v emailu jeden čas vysvětlil, proč jsem se schovával za tento nick. Milý mistře Zkoumale, alias nyní pro změnu Jasmino, proč řádíš pouze tu na Doktorce a vůbec se neodvážíš na vůbec jiný český web?

Kdo bude prezident ČR?

9.11.2017 07:34

Já Zemana vůbec nemusím, jsem však šokován názory tvými. Proto voliči tvé socany vyfakovali.

Kdo bude prezident ČR?

12.9.2017 20:19

Kalousek na Hrad? To by se pak na Hrade chlastalo vic nez za Havla a Zemana dohromady. Kalousek je t tomto proti nynejsimu Zemanovi a Havlovi v poslednich letech jeste junak.

Obřízka

11.9.2017 23:49

Proto jsem tam ten notebook, byt byl ve slevove akci, nekoupil.

Obřízka

11.9.2017 23:46

Mimo tema, jen neco okopcim, o cem jsem jeste pred par dny vubec nevedel: Infoservis ze světa mezi dvěma jazyky pro naše zákazníky Rozumná francouzská klávesnice na počítači čtvrtek, 8. 1. 2009| Radim Sochorek| Trvalý odkaz | Kategorie: Svět jazyků Málokdo z těch, kdo si kdy vyzkoušeli psát na francouzské standardní klávesnici, vzpomíná na tento zážitek v dobrém. Zcela netradiční rozložení AZERTY oproti klasickým klávesnicím s rozložením QWERTZ nebo QWERTY odrazuje běžného Středoevropana, píšícího na klávesnici v několika jazycích, ze zcela praktických důvodů od dalšího používání.