Oldřich Chlup

fotogalerie

email: oldrich.chlup82@gmail.com
věk: 36-100
kraj: Jihomoravský
záliby: Sport,posilování,bojové sporty,auta,motorky a krásné ženy :-D
životní krédo: Nic mě nezastaví

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

revmatoidní artritida

15.10.2018 16:11

Kortikoidů :-)

revmatoidní artritida

15.10.2018 16:10

Já taky děkuji za odpověď a povzbuzení :-) když já se jen bojím těch vedlejších účinků těch léků. :-( nic jiného kromě kortikoifů není?

revmatoidní artritida

11.10.2018 20:55

Zdravím vás,moc děkuji za rady..V testech se nevyznám,ale mám tady tohle. CIK negat,RF lgG 59 lgA 45 lgM360 CCP lgG 9,5 lgA negat ANA 1:320 anti ENA (celé spektrum protilátek) negat HLA B 27 negat C3 + C4 negat :-( Já ani tak nečtu ty příbalové letáky,ale zkušenosti lidí a někdy je to dost hrozné.Ve čtvrtek jsem objednaný na konzultaci ohledně těch léků,ale zatím asi přemýšlím o alternativní léčbě.Máme v rodině léčitelku co létá do peru za indiány,jsem z toho docela psychycky na dně.

revmatoidní artritida

10.10.2018 19:20

Ahoj všem.Moc rád bych se poradil s vámi a poprosil o pomoc.Jsem muž 36 let a ve středu mi diagnostikovali revma.Mám napsáno revmatoidní arthritis seropozitivní.Dostal jsem Pantomyl,Trexan měl bych brát 4x2,5mg,Metypred a acidum folicium.No po přečtení co ty léky dokážou za věci jsem nedostal odvahu je začít brát a domluvil jsem si opět schůzku s doktorem na příští čtvrte ohledně konzultace jiné léčby.O co se mi jedná...Při cvičení jednou mě začal bolet loket..Nepřikládal jsem důležitost,myslel jsem,že je to z přetížení,ale bolel dlouho a začal i prst a kloub na zápěstí,sem tam i oteklé,ale vše tak že mohu fungovat normálně.Jsem zvyklí na bolest a tak nevím.Nemám příznaky co se všude ale píší...Nebudí mne bolest,nemám zatuhlé prsty ráno ani zvýšenou teplotu,mám dostatek slin ani suché oči,tak nemůže to být jen zánět z přetížení,který je nedoléčený,protože jsem cvičil i nadále a teď se zničím kortikoidy?Moc všem děkuji za názory...