Vítězslav Jura

fotogalerie

věk: 36-100
kraj: Moravskoslezský

přátelé:

Poslední komentáře uživatele ke článkům

Umělá inteligence pomáhá při diagnostice a léčbě - koment·¯e

16.10.2017 08:00

Tak to je myslím dobře,protože konkrétně naši lékaři mají s určováním správných diagnoz velké problémy.

Chyby při odvykání kouření - koment·¯e

14.8.2017 12:30

No,ty náplasti a žvýkačky jsou pomalu dražší než cigarety.Ne,jsou dražší,ne pomalu dražší..Kdyby to zlevnili,tak je úspěšnost jistě vyšší.

Jak ženy a muži snáší nevěru - koment·¯e

14.8.2017 12:24

No nevím,z příspěvku vyplývá,že jste žena.Žena od "normálního" chlapa nedostane přez držku bezdůvodně.Jo,musím poznamenat,že jsem na manželku za dobu soužití ruku nepoložil (nezbil),ale tolikrát jsem chtěl.Vždy jsem se ovládl,ale jako by to chtěla a jsme spolu třicet let,troufám si tvrdit,spokojení.A že by měla masochistické choutky též nepozoruji.

Jak ženy a muži snáší nevěru - koment·¯e

14.8.2017 12:13

Ovšem,přiblblé lechtivé vzkazy dokáží nasrat jak chlapa,tak i ženskou.Mě by to tedy nasralo.Jak vím,že jsou to přiblblé vzkazy a nesetkali se již a proto jsou ty přiblblé lechtivé vzkazy?

Jak ženy a muži snáší nevěru - koment·¯e

14.8.2017 12:08

No nevím,ale já bych nevěru nesl velice obtížně a znamenala by jistý nekompromisní odchod z manželsví s tím co nejvíce poškodit nevěrnici.Jak finančně,tak psychicky.Prostě čirá nenávist.Jestli jsem věrný a jsem,tak očekávám to samé od manželky!!!Jestli ne,nemá u mě co dělat a at jde za svou novou láskou,nebo píchačem,to je jedno.

Délka života se má dále prodlužovat - koment·¯e

20.3.2017 07:04

Tak nevím,ale dost demografů již tuto skazku dementovalo,že to není pravda a délka života zůstává již desetiletí +- stejná.Nemá se ani prodlužovat a někteří dokonce mluví o mírném zkracování života z důvodů civilizačních nemocí a nárůstu rakovin různých druhů,které ještě dosud nejsou léčitelné,pouze konec oddálí.Prý to jsou jen bludy vlád,aby měly důvod prodlužovat věk odchodu do důchodu,nebot důchodové systémy kolabují všude.

Síla přesvědčení - koment·¯e

13.2.2017 02:15

Jste skálopevně přesvědčen,že vlivem nervových signálů, dokáže otevřít k nabízené regeneraci, tak přijímá potřebné komponenty i z běžné nabídky organizmu?Jste lékař?U mě v rodině,když někdo chYtil raka,tak ortel smrti.Je potřeba uzákonit ethanázi,nebot co jsem viděl u svých blízkých není k dívání.

Síla přesvědčení - koment·¯e

13.2.2017 02:10

Chtěl bych být přesvědčen,že tedy nemám tu rakovinu plic,ale nějak to nejde.Ovšem,k našim "lékařům" si budu chodit jen pro léky od bolestí.Rakovina=SMRT.U nás určitě.Nemáme kvalitní doktory.Na srdce ale zase ano.Nejlepší na světě.Ovšem,jeden profesor Pafko,nebo Pavko tu naši medicínu nezachrání.V nemocnicích manažeři a ředitelé kradou i za bílého dne.Jaké šetření?Stačilo by nekrást!!!!!!!!

Ženská obřízka - nebezpečný a krvavý rituál - koment·¯e

3.10.2016 06:45

Tady je jasný důkaz o škodlivosti náboženství.Muslimské je nejhorší,ovšem škodlivá a debilní jsou všechna.Není možné aby ve 21. století někdo věřil v něco co neexistuje,nebo dokonce kvůli tomu zabíjel.To může jen skutečný debil a to bez rozdílu vyznání.Jsem ortodoxní ateista a nesnáším věřící.Navíc,mají na svědomí neskonale více mrtvých než Hitler se Stalinem dohromady.Mnohonásobně více.

Překonané mýty o mužské plodnosti - koment·¯e

15.2.2016 07:16

Musíme si též uvědomit,že v ČR nemáme žádného odborníka,specialistu nebo znalce a to v žádném oboru.